W jaki sposób usunąć myśli o zawale?

Ciogle mam w glowie zawal i ze umre dostaje ataku paniki bylem u psychologa psychiatry mialem leki i nic nadal do bani co mam robic bo nie daje juz rady chce zyc normalnie a nie ciogle myslec czy to zawal czy cos prosze o pomoc

Witam serdecznie, specjalizuję się od przeszło 25 lat w leczeniu tego typu zaburzeń lękowych.
W tym miesiącu mam jeszcze jeden wolny termin w piątek 18.09. o godz 15:00. Niech Pan wejdzie na mój
profil przeczyta go dokładnie i najpóźniej do niedzieli potwierzi ten termin.
Pozdrawiam

Witam, warto skorzystać z pomocy psychologicznej i psychoterapii aby zastanowić się jak zastąpić lęk który się pojawił radością życia. Proszę skorzystać z pomocy specjalistycznej.
Pozdrawiam serdecznie

Witam Pana
Koncentrowanie się nawet na tym, że umrze Pan na skutek
zawału serca powoduje, że lęk o zdrowie, a właściwie o życie
wciąż narasta i co raz trudniej go ujarzmić.
Takie objawy sugerują zaburzenia nerwicowe.
Żeby Panu pomóc, trzeba poznać dokładnie naturę
Pana problemu, dotrzeć do źródła Pana lęków o zdrowie, o życie
i na tej podstawie opracować właściwą metodę terapii.
Zachęcam Pana do skonsultowania problemu z psychologiem
i ewentualnie do podjęcia psychoterapii, podczas której uwolni się
Pan od lęków i odzyska Pan równowagę wewnętrzną i radość życia.
Gdyby chciał Pan porozmawiać ze mną o problemie,
to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz
psycholog
konsultacje@psycholog24online.pl
http://psycholog24online.pl

Mgr Monika Prus Psycholog, Lublin

Witam
Najlepiej skonsultować te objawy z lekarzem i rozpocząć regularną psychoterapię, która pomoże je zniwelować. Pomoc odnajdzie Pan w gabinecie psychiatrycznym i psychologicznym. Leczenie farmakologiczne pomaga opanować objawy nerwicy, jednak w większości przypadków nie leczy przyczyn nerwicy, z którymi poradzi sobie psychoterapia pacjenta.
Pozdrawiam ciepło