Co jest powodem wyginania paznokci po zmyciu?

Witam mam pytanie dotyczące paznokci. Mianowicie chodzi o to , że przez dosyć długi czas zdobiłam paznokcie hybrydą i po każdym zmyciu ich acetonem paznokcie zaczęły się wyginać i "zapowietrzać" paznokcie dosłownie pękają na pół i mam wrażenie jakby cała płytka chciała zejść. Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u dermatologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć