Co jest powodem zawrotów głowy i mroczków?

Witam.Od lipca zeszlego roku zaczelo sie cos ze mną dziac. Zaczelo sie od tego ze dwa razy zrobilo mi sie bialo przed oczami slabe nogi zostaly mi zrobione badania z krwi wyszlo wszystko dobrze.po miesiącu zaczely sie zawroty glowy tylko wieczorem utrzymywaly sie az do czasu kiedy poszłam spac.Teraz niestety tak sie nasililo ze sa praktycznie caly czas od rana do wieczora podczas siedzenia chodzenia i nawet lekkiego wysilku do tego slabe nogi.Lezalam na neurologii mialam zrobiona punkcje kregoslupa wyszlo dobrze krew tez,tarczyca rowniez.Z rtg wyszlo prawostronne skrzywienie kregoslupa szyjno-piersiowego ze zniesieniem fizjologicznym lordozy ale Pani doktor powiedziala ze po 70-siatce mage miec takie objawy a nie w wieku 31...A laryngolog tez juz byl i wszystko dobrze....

Witam!
Jeżeli badania pracowniane są prawidłowe, jest słaba reakcja na typowe leczenie i obserwujemy tzw. "migrację objawów", to zawsze musimy myśleć o ew. podłożu nerwicowym. Konsultacja w PZP, testy projekcyjne, profil osobowości, poziom lęku i niepokoju wewnętrznego, podatność na sugestię. W leczeniu najprawdopodobniej zaproponują Pani psychoterapię z lekami p/lękowymi. Potrzebna cierpliwość, pierwsze reakcje terapeutyczne mogą się pojawić po 2-4 tygodniach.
Powodzenia
W. Łuczkowski.