Co jest powodem, że u dziecka 12-letniego OB wyszło na poziomie 20/22?

Witam Mój Syn lat 12 ma ob na poziomie 20/22. Pozostałe wyniki krwi w tym Crp w normie . Na nic nie narzeka ,nic mu nie dolega. Gdzie szukać przyczyn takiego wyniku? Z góry dziękuje za pomoc .

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje oznaczyć proteinogram i udac się do pediatry po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć