Co jest przyczyną bólu występującego po wytrysku?

Witam, mam 22 lata, lekarz urolog stwierdził, że mam żylaki powrozka nasiennego i na razie nie trzeba operować, moje pytanie jest takie - czy to może mieć wpływ na moje życie seksualne? Tzn. podczas stosunku szybciej dochodzę, boli podczas wytrysku, tzn. ból żołędzia, który uniemożliwia kontynuowanie stosunku z powodu potwornego bólu. Czym to jest spowodowane, wcześniej nie miałem takich problemów, czy to jakiś stan zapalny, czy może coś bardziej poważnego?

Redakcja abcZdrowie

Witamy!
Jeśli badanie urologiczne wykazało, że żylaki powrózka nasiennego nie wymagają interwencji chirurgicznej, to wydaje się, że powinny przebiegać bezobjawowo. Jeśli występowałyby objawy, wówczas dotyczyłyby bezpośrednio moszny.
Wydaje się, że wskazane dolegliwości dotyczą prącia. Przedwczesne osiąganie orgazmu oraz ból podczas stosunku mogą być skutkiem stanu zapalnego. Wskazane jest ponowne zbadanie narządów moczowo-płciowych przez urologa.
Po wykluczeniu podejrzewanej przyczyny dolegliwości można przyjąć związek dolegliwości z żylakami powrózka nasiennego. Proponuję skonsultować problem z urologiem.

Redakcja abcZdrowie.pl