Co jest przyczyną niekontrolowanego oddawania kału?

Zona mas bardzo duzy problem. Nie mze nigdzie myjsc zdomu, pon iewaz nie potrafi zatrzyac kalu . Ilekroc wyjdzie nastepuje wyproznianie ijest cala brudna . Zazywa stperany i innego rodzaju lekarstwa bez skutku.Prosze serdecznie pomoc i poradzic. Za co zgory bardzo serdecznie DZIEKUJE

Lek. Tomasz Budlewski

Przyczyn może być kilka i nalezy udac się do lekarza proktologa być może także do neurologa