Co jest przyczyną plamień przy nieregularnych cyklach?

Mam 18lat i nieregularne cykle 28-40dni.W maju okres 28.05.Do ostatniego stosunku doszło 23.06,stosunek przerywany, nie doszło do wytrysku w środku.3.07 dostałam okres. 3,10,19,29lipca i dziś testy negatywne.Dodatkowo zrobiłam badanie z krwi 29.07 i beta hcg poniżej 0,1.Dziś bóle brzucha i na wkładce zobaczyłam kilka brązowych plamek,a okresu nadal nie ma.Od 23.06 stosunku nie było.USG 26.07 nic nie pokazało. Co może być przyczyną plamienia? Czy jednak testy mnie oszukały i jest to ciąża?

Lek. Tomasz Budlewski

Przy ujemnym beta hcg mało prawdopodobne . Konieczna wizyta u ginekologa