Co jest przyczyną problemów ze snem u 19-miesięcznego dziecka?

Syn 19 mcy nadal kp. Od urodzenia nie przespal żadnej nocy. Spanie w dzień i w nocy było od zawsze problemem. Aktualnie wybudza się kilkanaście razy w nocy. Z płaczem, marudzeniem, prezy się, złości, wierci.Uspokaja się przy piersi, zasypia i od nowa. Leki p/bólowe na zabkowanie nie przynoszą efektu( pediatra twiwrdzi ze to zabki i zacznie spac jak pojdzie do zlobka)Za niedługo wracam do pracy i nie wiem jak będę funkcjonować. Co może być przyczyną TAKICH nocy i jak mogę to zmienić.

Może warto spróbować wyeliminować karmienia nocne, bo dziecko może dlatego się wybudzać.
Również ząbkowanie to trudny okres dla dziecka.
pozdrawiam