Co jest przyczyną żółtego i papkowatego stolca?

Dzień dobry, Zwracam się z prośbą o przyczynę żółtego papkowatego cuchnącego stolca. Miałam gastroskopię (wykazała żółć w żołądku), kolonoskopia ok, USG ok, amylaza i lipaza ok, morfologia ok. Przeszłam teraz na dietę (5 dni) bez pszenicy i odkąd się jej trzymam mam cuchnące stolce. A żółte sporadycznie się pojawiają od roku. Leki jakie biorę to contoloc, gaviscon, eutyrox 50 i dostinex raz w tygodniu. Czy ma ktoś pomysł jak rozszerzyć diagnostykę lub co mi dolega ?

Należy przebadać laboratoryjnie sam stolec, np. na obecność tłuszczów, resztek pokarmowych. W zależności od wyniku badania laboratoryjnego stolca dostosować ewentualnie jakąś substytucję enzymatyczną oraz dietę.