Co jeszcze mogę stosować na afty?

Witam. Mam problem z aftami. Bardzo często mi wychodzą. Używałam różnych rzeczy z apteki i nic. Przez 2 tyg się utrzymują. Teraz miałam tak że 1 się wygoiła i wyszła 2. Nie mogę jeść wg taki okropny ból. Czy jest coś żeby mi pomogło? Np jakieś tabletki? Nie mogę ich pod żadnym pozorem wyleczyć.

Witam serdecznie,

Jeżeli afty utrzymują się dłużej niż 3 tygodnie lub często powracają to wskazana jest konsultacja specjalistyczna u Periodontologa. Lekarz ustali przyczynę powstających aft i podejmie odpowiednie leczenie.