Czy mogę udać się do dentysty z grzybicą jamy ustnej?

Jestem w trakcie leczenia grzybicy jamy ustnej obecnie nalot jest niewielki-czy z taką dolegliwością mogę udac się do dentysty? Czy dentysta wykona zabieg mimo takiego stanu w jamie ustnej? Czy czy raczej odmówi mi wykonania usługi?

Witam serdecznie,

Oczywiście, że można się udać z taką chorobą do lekarza stomatologa. Warto wykonać wymaz z jamy ustnej wraz z mykogramem aby zastosować odpowiednie leczenie. Wskazana jest konsultacja u stomatologa Periodontologa. Lekarz ustali przyczynę powstającej grzybicy i podejmie odpowiednie leczenie.