Co jeszcze mogę zrobić, aby poprawić sen u dziecka?

Witam mam podobną sytuację że dziecko się budzi co godzinę w nocy czasem co 2 godziny i nie usnie dopóki nie dam piersi ale z tym wyjątkiem że mała śpi od zawsze sama przed snem dostaje pierś ale przy niej nie usypia tylko w łóżeczku jest bujam. Drzemki w ciągu dnia ma 3 po 30 min chyba że jesteśmy na spacerze to dłużej śpi.Wczesniej czasem udało mi się ją ubijać żeby nie dawać za każdym razem piersi ale teraz to nawet nie działa.Zawsze przed snem staram się wywietszyc sypialnie ,nosek oczyścić i wszystko to co by mogło zakłócać sen.Prosze o radę co ewentualnie jeszcze można zrobić.Dziekuje

Nie mam informacji w jakim wieku jest dziecko. ale niestety niektóre niemowlęta tak mają, że sen jest płytki i z licznymi wybudzeniami. pytanie czy dziecko powinno jeszcze być karmione w nocy, może rezygnacja z karmień nocnych poprawi po kilku nocach sen