Co mam robić, jeśli mocz zalega w cewce?
Witam mam 22 lata problem mam taki że mocz zalega w cewce i mam calyj czas to uczucie zalegania moczu i calyj czas oddaje malom ilość moczu 13-15 mikcij dziennie ,,,wszystki badania moczu w normie (posiew też), wymazy z cewki wszystki ujemne((,urodynamika była robjona 2 razy też w normie wazystko) ,posiew nasienia ujemny .usg 10.raz robili wszystko w normie .kamicy nie mam .. Badanie per rektum 6 raz robili prostaty nie mam ... Konsultacja w newrologa wszystko tez w normie .. Co mi poradzicie ??? i

MĘŻCZYZNA, 23 LAT ponad rok temu
Lek. Michał Lenard
80 poziom zaufania
Jeżeli wszystkie badania są w normie, to być może uczucie zalegania moczu ma podłoże psychogenne i występuje na tle nerwicowym. Sugeruję skonsultować się z psychiatrą. Pozdrawiam!