Co mam robić z tym bólem po leczeniu kanałowym zęba?

Witam, około 2 miesiace temu robione leczenie kanałowe górnej 5. Ząb miał ropień, przebity na pogotowiu żeby ropa spłynęła potem robione za kilka dni leczenie kanałowe pod mikroskopem, przed leczeniem robiona tomografią 3D, po leczeniu zdjęcie czy wypełnione dobrze i było bez zastrzeżen, ząb spiłowany dość dużo zęby nie pękl i odbudowa miała być za kilka miesięcy. Po leczeniu ból jak ręką odjął, niestety po miesiącu znowu odczuwam że coś z tym zębem jest nie tak.. czuję ćmienie, pulsowanie, czasem zakłuje aż mi się ciepło robi. Czy coś mogło jednak pójść nie tak? Według dentystów ząb wygląda dobrze.. wizytę mam za 3 tyg i boję się że coś się rozwinie.
KOBIETA, 25 LAT 5 miesięcy temu

Trzeba udać się do gabinetu na kontrolę, może przyczyną jest jeszcze jakiś ząb obok. Rodzaj materiału którym zostały wypełnione kanały ma także znaczenie do poprawnego gojenia, ciężko precyzyjnie odpowiedzieć bez wizyty w gabinecie.