Co robić z przetoką okolicy zęba?

Kobietą lat 18. W 2018 roku ząb leczony kanałowo. W sierpniu tego roku pojawił się ropień w przetoce nad tym zębem. Trwa do dzisiaj. Przebijany nadal się pojawią , raz mniejszy raz większy. Zdjęcie rentgena nic nie wykazało. Dentystka nie wie co robić. Sugeruje , że to może od zatok.

W celu oceny zęba leczonego endodontycznie konieczna jest tomografia komputerowa czyli badanie 3D. Prawdopodobnie kanały nie zostały w całości oczyszczone lub nie odnalezione. Ponowne leczenie powinno rozwiązać problem.