Co mam zrobić, aby zyskać przyjaciół?

Mam 18 lat, 1,65 wzrostu i jestem nieśmiała. Cała szkoła śmieje się ze mnie, nawet jak wyjdę gdzieś na miasto. Śmieją się ze mnie bo niby śmierdzę. A tak nie jest, codziennie się kąpię, dbam o siebie, odkąd zaczęłam chodzić do zawodówki to wszyscy się ze mnie śmieją i mnie wyzywają. nikomu z klasy nie podpadłam, nie powiedziałam złego słowa. Przez to, że niby śmierdzę, nie mam przyjaciół. Nie wiem co mam zrobić, nikt z rodziny w mojej obecności nie powiedział mi, że śmierdzę albo że coś tu śmierdzi. Może ze mną coś jest nie tak, przez to wszystko bardzo stresuje się. Co mam zrobić?

To musi być dla pani przykre i niełatwe doświadczenie. Rozumiem że problem zaczął się w zawodówce. Ciekawi mnie czy wcześniej miała pani znajomych, i jak rówieśnicy na panią reagowali. Czy istnieje jakaś koleżanka która mogłaby być dla pani wsparciem? W jaki sposób wcześniej zawierała pani znajomości? Kwestia specyficznego zapachu może być związana ze zmianami hormonalnymi, nadmierną potliwością. Warto wtedy zadbać wkładanie codziennie świeżych ubrań. Można się też skontaktować z dermatologiem, który poleci jakiś specyfik i potwierdzi czy coś pani dolega, czego pani nie dostrzega.