Co mam zrobić z tą nagłą impotencją?

Witam. Mam problem wcześniej bez problemu osiągałem satysfakcjonującą erekcję i wzwód podczas masturbacji. Również podczas seksu nie miałem problemu, czasem wspomagałem się Sildenafil. Ostatnio jednak masturbowałem się pod rząd podczas bólu głowy po nagłym odstawieniu psychotropów. Pierwsze dwa razy były udane, za trzecim nagle członek opadł. Od tego czasu zmagam się z impotencją, która trwa już chyba ponad tydzień. Podczas masturbacji jest cały czas miękki i Sildenafil nawet nie pomógł. Udało mi się tylko kilka razy osiągnąć miękki wzwód i malutki wytrysk. Byłem już u rodzinnego, zrobiłem badania i nic. Teraz będę szedł do urologa, ale obawiam, że to nie pomoże. Coś w mózgu się zepsuło... Problem pojawił się nagle, nie miałem symptomów chorobowych.
MĘŻCZYZNA, 37 LAT 1 tygodni temu
Redakcja abcZdrowie

Dzień dobry,

Nagła impotencja, która pojawiła się po odstawieniu leków psychotropowych, może mieć podłoże natury psychicznej, dlatego warto rozważyć w tej sytuacji konsultację z psychologiem/psychiatrą. Oczywiście wizyta u urologa jest również wskazana, jednak należy pamiętać, aby poinformować go o wcześniej zażywanych medykamentach.

Zachęcamy do przeczytania poniższych artykułów poruszających temat potencji: https://portal.abczdrowie.pl/ziola-na-potencje

https://portal.abczdrowie.pl/wspomaganie-potencji

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.