Co mam zrobić, żeby mieć płaski brzuch?

Dzien dobry,mam pytanie co mam zrobic zeby miec plaski brzuch mam 29lat i za soba 3ciaze cesarskie. Blagam niech mi pani pomoze pozbyc sie tego wielkiego brzuch

najlepiej jest zasięgnąć rady specjalisty - dietetyka, ponieważ podczas odchudzania nie
sztuką jest się głodzić, tym bardziej jeśli będzie Pani chciała dołączyć ćwiczenia
to przy zbyt mało kalorycznej diecie nie będzie miała Pani siły ich wykonywać
pozdrawiam
http://www.akademiazz.com.pl

Witam!
Odpowiedni plan żywienia + aktywność fizyczna, to najlepsze połączenie w celu zachowania dobrej kondycji fizycznej i zdrowotnej. Zachęcam zwiększyć aktywność fizyczną (zumba, fitness, bieganie, pływanie, jazda rowerem) kilka razy w tygodniu. Na mięśnie brzucha polecam wykonywać 6A Weidera. Trening powinien być dostosowany indywidualnie. Istotne jest, aby aktywność była regularna i systematyczna. Jeśli kondycja fizyczna jest niska, to warto zacząć od krótkich treningów i systematycznie je wydłużać.
Po wskazówki i przepisy dietetyczne zapraszam na
http://diet-coaching.xaa.pl/
Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska