Jak pozbyć się tłuszczu w okolicach brzucha i ud?

Mam 22lat 59kg i 158cm wzrostu moja figura to jablko chcialabym otrzymac diete ktora pomoze mi schudnac i pozbyc sie tłuszczu w okolicach brzucha i ud,jestem zdrowa na nic nie choruje,Chce zaczac sie zdrowo odrzywiac i pozbyc zbędnego tłuszczu który mnie dołuje gdzy staje przed lustrem. jak pozbyc sie tluszczu z brzucha przez diete czy cwiczenia bo podobno brzuch ksztaltuje sie w kuchni a nie cwiczac >? Dajcie jakies wskazówki?

Witam!

Odpowiedni plan żywienia + aktywność fizyczna, to najlepsze połączenie w celu zachowania dobrej kondycji fizycznej i zdrowotnej. Zachęcam zwiększyć aktywność fizyczną (zumba, fitness, bieganie, pływanie, jazda rowerem) kilka razy w tygodniu. Na mięśnie brzucha polecam wykonywać 6A Weidera. Trening powinien być dostosowany indywidualnie. Istotne jest, aby aktywność była regularna i systematyczna. Jeśli kondycja fizyczna jest niska, to warto zacząć od krótkich treningów i systematycznie je wydłużać.

Po wskazówki i przepisy dietetyczne zapraszam na
http://diet-coaching.xaa.pl/
Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska

Witam. Najważniejsze to mieć dobrze dobrany plan żywieniowy i do tego aktywność fizyczna.Dobrze by było żeby treningi były dopasowane pod Panią.Pozdrawiam