Co mi dolega? Pomocy!

Od prawie 2 tygodni mam ostry ból brzucha. Nie wymiotuję, tylko boli. Brałam leki rozkurczowe, przeciwbólowe nawet miętę i cukierki miętowe... niestety... nic nie pomaga. Nie wiem co mam robić. Byłam u lekarza i sądzi, że to nic poważnego. Ja jednak się martwię i proszę o pomoc!
ponad rok temu

Witam,

Nie mając możliwości przeprowadzenia szczegółowego wywiadu i badania fizykalnego-co w tym wypadku jest szczególnie ważne-trudno mi ocenić powagę sytuacji. Jeśli jednak ból jest rzeczywiście ostry, jego nasilenie nie zmniejsza się bądź narasta, utrudnia codzienna aktywność, konieczne może być skorzystanie z nocnej pomocy lekarskiej bądź udanie się  na izbę przyjęć szpitala.
Pozdrawiam