Co mogą oznaczać ból i nabrzmiałe piersi oraz zaburzenia okresu?

Witam jestem mama dwojki corek po porodzie drugiej w 2011 roku po kontroli u mojego lekarza stwierdzil zespol policystycznych jajnikow i zalecil przyjmowanie witamin i wyniki. Nic zlego w nich noe wykryto jednak majac miesiaczke co miesiac bola mnie piersi sa nabrzmiale a okres raz bardzo skąpy niekiedy bardzo obfity pomocy!!!! Oczywiscie ciazy nie ma mimo starań

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udać się do endokrynologa i kierować się jego zaleceniami diagnostyczno-leczniczymi.