Po czym poznać czy dziecko po karmieniu jest najedzone?

witam czy to normalne gdy dziecko majac miesiac i 2 tyg wystawia jezyk nawet po karmieniu jak poznac gdy dziecko sie przejada w ciazy bardzo sie denerwowalsm czy moze miec to zwiazek z zachowaniem nerwowym dziecka jak inaczej uspokajac oprocz piersi bo sie przejada czy po porodzie ze znieczuleniem mozna miec zaniki pamiecia i problemy z koncentracja do tego od paru dni kreci mi sie w glowie moze brakuje mi jakis witamin czy gdy naplywa pokarm bola piersi mnie bardzo bola mime ze sa odsaczone

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam,

proszę zbadać u lekarza pediatry przyrost masy ciałą dziecka, jeżeli jest w normie oznacza że dziecko się nie przejada. W pierwszej fazie karmienia z piersi leci wodnista mieszanka którą dziecko zaspokaja pragnienie.

Pozdrawiam serdecznie