Co mogą oznaczać bóle kręgosłupa?

Witam, miałam silne bóle kręgosłupa, brałam przez 7 dni naproksen. Po tym czasie w nocy oudził mnie silny paralizujący bol kregosłupa piersiowego i śkurcz w lewych żebrach z przodu. Kontynuacja leczenia naproksenem i do tego mydokal. Po ok 4 dniach straszna suchość w jamie ustnej, gęsta ślina aż biały język i gardło i bol w okolicach lewej szczęki i ucha. Lekarka stwierdziła przesuszenie sluzówki po lekach i dała płukanke z gliceryną mentole i witaminami A E. Badania krwi w normie, lekko podwyższone eozynofile % - 6,10 (1-5norma) ale eozynofile 0,44 90-0,7 norma w10`3/mm`3). Ponoc błąd laboratiorium.CRP ujemne, RF latex Ujemne. Do bolu gardła i lewej strony twarzy dołączyło szczypanie oczu, ból głowy na czole, ucisk u nasady nosa, biały bardzo gęsty katar i dziwne plamy jakby miekkie babelki na łukach podniebiennych, suchy kaszel. Brak goraczki, max 37,4. Przez 5 dni Bactrim forte, Pecto drill chlorochinaldin i płukanie gardła ziołami - zasadniczo brak poprawy, tylko kaszel przeszedł w mokry. Wymaz z gardła i w oczekiwaniu na wynik 5 dni Hiconcil duo i płukanka Glinbax- zamiast lepiej gorzej. Bol lewej strony twarzy coraz wiekszy, powiekszone migdały a dziwne nazwijmy to owrzodzenia zaczeły pojawiac się na policzkach podniebieniu i biały nalot w gardle, szczypanie języka, rano biała gęsta slina. Wymaz z gardła nic nie pokazał - naturalna flora bakteryjna. Byłam u stomatologa - powiedział, że wygląda to jak grzybica i kazał odstawić Glimbax i płukać Octenidolem. Katar przezedł, ale często czuje jak coś spływa mi po gardle, albo po pociągnięciu nosem. ma niewielkie polipy w obu przegrodach nosowych, często miewałam problem z zatokami - ostani miesiąc temu, ale po Sinuprcie po 4 dniach przeszło. Laryngologa mam dopiero za 8 dni. Co to może być? Z powodu kręgosłupa zyje w bardzo duzym stresie a teraz jeszcze to gardło. Czy mam sie obawiac, że to może być jakis nowotwór lub kandydoza. Palę papierosy.

Lek. Tomasz Budlewski

proszę spokojnie poczekać do badania przez laryngologa, po badaniu lekarz będzie mogł coś więćej powiedzieć i zalecic dalsze postepowanie.