Co mogą oznaczać drętwienia nóg w ciąży?

Witam dzisiaj miałam taka sytuacje stojąc w kolejce w sklepie poczułam jak tracę czucie w nogach (odczucie jak nogi z waty ) gdy doszłam do samochodu nagle spiął mi się lewy brak oraz pojawił się chwilowy ból głowy z tylu , miałam problemy z oddychaniem ,oblał mnie pot oraz miałam odczucie jak by mnie ktoś oblewał kwasem na klatce piersiowej dodam że wszystko trwało dosłownie 40 sekund oraz dodam ze jestem w 13 tygodniu Ciąży . Co to może oznaczać ? Pozdrawiam

Witam. Konieczna jest wizyta u lekarza, zebranie wywiadu nt. chorób przewlekłych, przeprowadzenie badania fizykalnego. Postawienie diagnozy z poziomu portalu jest niemożliwe.