Jakie mogą być przyczyny mojego stanu zdrowia?

kilka dni temu zaslablam. Wezwane pogotowie zgodnie z lekarzem w izbie przyjęć stwierdzili, że było to skutkiem odwodnienia spowodowane upalem. Jednak mimo upływu kilku dni wciąż odczuwam zawroty glowy o osłabienie (szczególnie kiedy kładę sie spac) zdarza się to rowniez w ciagu dnia czemu towarzyszy chwilowe kolatanie serca oraz ból głowy i mówienie z tylu glowy. Ponadto uczucie oslabienia i nog "z waty" bo chwili z reguły to mija. Wykonałam morfologie (wszystkie wyniki w normie) jakie mogą być przyczyny takiego stanu?

Witam. Konieczna jest wizyta u lekarza, zebranie wywiadu nt. chorób przewlekłych, przeprowadzenie badania fizykalnego. Postawienie diagnozy z poziomu portalu jest niemożliwe.