Co mogą znaczyć takie powiększone węzły chłonne?

Dzień Dobry.Martwi mnie sprawa moich węzłów chłonnych pod pachą.Mam je powiększonej od maja,w czerwcu byłam na usg i wyszło,że węzły mają charakter odczynowy.Badania krwi bez zarzutów,jednak mimo upływu czasu nasal czuje,że węzeł jest powiększony.Nue ma żadnych dolegliwości.Czy to normalne,że węzeł się nie wchłonął?Czy należy robić dodatkowe badania?

Witam. Konieczna jest wizyta u lekarza, zebranie wywiadu nt. chorób przewlekłych, przeprowadzenie badania fizykalnego. Postawienie diagnozy z poziomu portalu jest niemożliwe.