Co mogą oznaczać luźne stolce u 36-latki?

Od kwietnia zdarzają mi się nagle biegunki i luźne stolce. Ostatnio byłam u gastroenterologa bo martwię się ze jestem poważnie chora. Pani doktor zebrała wywiad i dała skierowania na crp, poziom żelaza morfologia wszystkie badania ok. Po wizycie zaczęły się tez kolki z lewej strony nad biodrem ( najczęściej wieczorami) czy to może być zespół jelita drażliwego ? Czy coś poważniejszego ? Od początku roku miałam ogrom stresu a w ubiegłym tygodniu pochowałam bliska osobę i sama przeraźliwie boje się śmierci. Czy winowajca moich objawów może być stres?

Lek. Tomasz Budlewski

Może być stres aczkolwiek warto wykluczyć inne przyczyny proszę kierować się zaleceniami
Lekarza prowadzącego