Co mogą oznaczać moje dolegliwości pooperacyjne po endoprotezie stawu biodrowego?

Jestem dwa miesiące po endoprotezie stawu biodrowego. Chodzę o dwóch kulach, często mam odczucie jakby wewnątrz tej nogi pękały lub rozrywały się mięśnie. Ponadto przy dotyku rany pooperacyjnej czuję lekki ból. Czy to są normalne objawy pooperacyjne?

Dzień dobry,

Każdy pacjent w inny rodzaj może reagować na dolegliwości pooperacyjne związane z endoprotezą stawu biodrowego. Najlepiej, aby wszystkie swoje wątpliwości omówić z lekarzem, który operował Panią.

Pozdrawiam serdecznie.