Zapytaj lekarza

7 4 0 , 4 0 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Co mogą oznaczać nudności i gorzki smak w ustach?

Witam mam na imię Paweł i mam 24 lata :) mam co jakiś czas nudności i wymiotowac mi się chce i mam w buzi gorzko częściej to to rano tak kolo 8 robiłem badania ekg ,usg jamy ustnej ' prześwietlenie klatki piersiowej i i wszystko dobrze i do tego mam co jakiś czas duszności ciężko mi się oddycha tak jak bym nie mógł do końca nabrac pelnego powietrza i zaraz panikuje troszkę przeszedłem w swoim życiu awantury itd jak byłem mały nie wiem czy to nie może być nerwica żołądkowa albo tarczyca juz nie wiem co mam robić bo nie mogę sobie z tym poradzić i jest dla mnie bardzo uciążliwe mam wrażenie tak jak bym na wadze zjeżdżal proszę o pomoc lubezpieczenia poradę
MĘŻCZYZNA, 24 LAT ponad rok temu

Badania krwi - erytrocyty

Erytrocyty to krwinki czerwone i są podstawowym składnik morfologiczny krwi. Pełnią ważną rolę w wymianie gazowej niezbędnej w naszym życiu. Ich ilość zależy od wieku i wielu innych czynników. Dowiedz się czy twoje wyniki są prawidłowe.

W takim wypadku wskazane byłoby jeszcze wykonanie gastroskopii. Objawy jakie Pan opisuje mogą sugerować refluks żółciowy czyli dwunastniczo-żołądkowy. Zdiagnozować taki stan można właśnie w czasie gastroskopii. Radzę z tym problemem udać się na konsultację do gastroenterologa. On po bezpośrednim badaniu zadecyduje o dalszym sposobie postępowania.

Specjalista chirurgii ogólnej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy