Gorzko-słodki smak w ustach

Witam. Od jakiegoś miesiąca mam dziwny smak w buzi. Taki gorzko-slodki. Praktycznie czuję go tak jakby na końcu języka tylko. Gdy przełykam ślinę, jeszcze bardziej się ten smak pogłębia. Nie mam brzydkiego zapachu z ust przytym, tylko ten smak. Zęby mam zdrowe. Usg narządów w brzuchu miałam robione 3 miesiące temu i wszystko było wtedy ok. Czym może być to spowodowane?

iesmak w jamie ustnej, o którym Pani wspomina może być skutkiem diety, którą Pan stosuję ( zbyt duża ilość węglowodanów, tłuszczy, kawy czy herbaty). Pozdrawiam.