Co mogą oznaczać takie dziwne plamienia?

Witam od ponad 3 miesięcy zarzywam tabletki antykoncepcyjne nie robiąc w tym czasie żadnej przerwy między opakowaniami. W tym czasie pojawiają się raz dziennie plamienia ciemne brązowe lub przezroczyste z krwią. Czy to świadczy o czymś złym? Przerywam branie tabletek czy wszystko wróci do normy? czy musze udać się do ginekologa?

Dzień dobry, jeżeli nie robi Pani przerw, to takie plamienia mogą wystąpić. Jeżeli powróci Pani do przerw między opakowaniami, wszystko powinno się unormować.