Co mogą oznaczać takie rany?

Co to moze być za rana? Cały czas powracają mi podobne rany w okolicy nosa, które zostawiają blizny. Lekarz stwierdził, że to może być liszaj, inny, że trądzik. I dostałam antybiotyk- tetracyklinę. Nastąpiła poprawa, a teraz nawrót. Fot. : https://imageshack.us/i/pokD3qubj

Dzień dobry.Prosze zgłosić się na konsultacje do lekarza dermatologa.Lekarz obejrzy zmiany, zbada skórę.Jesli będzie potrzeba zleci wykonanie odpowiednich badań i będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.