Co mogą oznaczać te zmiany na podniebieniu twardym?

Dzień dobry. Od kilku dni mam zmiany na podniebieniu twardym, to nie poparzenie. Są to jakby dziurki w prawej połowie podniebienia, obszar jest ciemniejszy. Część dziurek powoli się zasklepia, bardziej szczypie niż boli. Lekarz online po zobaczeniu zdjęcia kazał pokazać lekarzowi na żywo. Stomatolog stwierdziła, że nic tam nie ma, ale praktycznie nawet nie zajrzała do jamy ustnej...

Witam serdecznie,

Proszę udać się na badanie kontrolne do periodontologa czyli lekarza stomatologa który specjalizuje się w chorobach błony śluzowej i przyzębia.