Co mogą oznaczać uciążliwe bóle głowy?

Witam, Mam 28 lat, od kilkunastu miesięcy zmagam się z uciążliwymi bólami głowy. Objawia się to w taki sposób że boli mnie głowa w różnych miejscach, ale najgorszy ból pojawia się wtedy kiedy zaczyna boleć mnie oko i czoło. Pojawiają się wtedy nudności, brak chęci do niczego, czasami muszę wziąść 2 lub 3 tabletki żeby chociaż trochę sobie ulżyć. Ból zaczyna się zasami od samego rana i trwa do wieczora. Czy mam się o co martwić?

Witam!
Jeżeli badania są prawidłowe należy rozważyć tło nerwicowe - leczenie psychiatra lub psycholog. Wskazane badanie neurologiczne, RM głowy, EEG. Jeżeli sobie nie poradzą to kontakt z Poradnią Leczenia Bólu.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.

Witam, polecam udać się do lekarza neurologa, który w razie potrzeby skieruje Pana na badania dodatkowe (diagnostykę neuroobrazową TK, MRI) pozwalające na wykluczenie organicznych przyczyn bólu. Jeśli wszystkie badania wyjdą ok, to przyczyny trzeba będzie szukać w psychosomatyce, czyli na tle nerwowym i w tym celu proponuję udać się do psychologa, terapeuty. Ale najpierw badania zalecone przez lekarza!
Pozdrawiam, Monika Góra
www.psycholog.mail.pl