Co mogą oznaczać upławy?

Witam, biorę już ósme opakowanie tabletek antykoncepcyjnych. Przeszłam okres dość bolesny, który zaczął się tydzień temu we wtorek (dzień przed końcem poprzedniego pudełka tzn. Placebo). Nie wiem co się dzieje gdyż, mamy czwartek a ja nadal mam upławy, jednakże nie wiem co to jest. Wydzielina jest koloru ciemnej czerwieni przechodzącej w czarny, wypływają duże ilości i nie pachnie to jak krew. Co to może być?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do ginekologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć