Co mogą sugerować te przebarwienia?

Witam, Otóż dzisiaj obudziłem się i dostrzegłem na swojej prawej dłoni żółte przebarwienia. Gałki oczne są wciąż białe. Pierwszy raz miałem taki incydent kilka dni temu ale po dniu plamki znikły a skóra przestała swędzieć więc uznałem że problemu nie ma. Obawiam się o swoją wątrobę albo jakąś alergię której nagle dostałem, pamiętam że za pierwszym razem dzień przed jadłem kebaba a wczoraj mrożoną pizze natomiast nie jestem pewien czy to przez jedzenie. Plamy wyglądają mniej więcej tak: https://i.imgur.com/liyzYoZ.png Chciałem dodać że to zdj zrobiłem za pierwszym razem jak mi się to pojawiło na lewej ręce, prawej ręce i jedną plamę miałem nawet na twarzy oraz odcisk na środkowym palcu zrobił mi się wcześniej.

Mgr Anna Pujanek Dietetyka, Leszno

Proponuję zgłosić się do lekarza, choćby rodzinnego, który skieruje do odpowiednich specjalistów po obejrzeniu skóry i zebraniu od Pana dokładnego wywiadu lekarskiego. Pozdrawiam