Jak usunąć przebarwienia skóry po oparzeniu?

Witam. W listopadzie w wypadku oparzyłam nogę tłumikiem od skutera. Oparzenie było 2-3 stopnia dosyć głębokie i długo się goiło. Teraz jest zagojone ale została blizna/przebarwienia na skórze w niektórych miejscach bardzo ciemne. Co będzie najlepszym sposobem na pozbycie się tych przebarwień? Jak narazie stosuje na nie krem cepan. Czy są jakieś lepsze maście na oparzenia lub plastry? co można zrobić aby przebarwienia znikły?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza medycyny estetycznej . Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć

Witam najlepiej będzie bliznę skonsultowac u lekarza medycyny estetycznej i po konsultacji lekarz dobierze odpowiednie zabiegi. Najczęściej stosuje sie zabiegi laserowe oraz peelingi medyczne.