Co mogą znaczyć badania ogólne z krwi i moczu u męża?

witam Mój mąż[40lat] zrobił kilka dni temu badania ogólne z krwi i moczu . Mamy już ustalony termin usg jamy brzusznej jednak niepokoje się wynikami kreatynina 455 <190 bilurbina direct 11.5 <5 bilurbina indirect 20.1 <19 Mam nadzieję że to problem z nerkami a nie trzustka... proszę o odpowiedź

Niestety nie mam żadnych informacji klinicznych o pacjencie, nie mogę się odnieść do konkretnej osoby. Wyniki sa nieprawidłowe, Zaburzenia gosp. bilirubiny mają związek z nieprawidłową pracą wątroby raczej. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.