Co mogą znaczyć te dolegliwości w godzinach popołudniowych?

Dzień dobry. Mam 24 lata. Jestem mężczyzną dość aktywnym fizycznie, natomiast mam pewien problem, gdyż każdego dnia około godziny 15-16:30 odczuwam duże zmęczenie. Pieką mnie oczy, ścisk głowy, przyspieszone bicie serca, słaba koncentracja, duża utrata siły itp. Co zrobić, gdy nie zawsze mam możliwość ucięcia sobie drzemki? Czasami się również zdarza, iż po przebudzeniu wcale się lepiej nie czuję. Pozdrawiam.

Jeśli nie je pan drugiego sniadania, to może być hipoglikemia. Proszę spróbować jeść regularnie i sprawdzić, czy to nie poprawi sytuacji. Jeśli nie, wskazana wizyta u lekarza.