Ciągłe zmęczenie, słaba koncentracja, niskie libido i lekki zarost a poziom testosteronu

Witam, Mam 24 lata, od dłuższego czasu odczuwam ciągłe zmęczenie, brak chęci do działania, dodatkowo, słaba koncentracja i sen, dodatkowo mam niskie libido, bardzo mała siłę i masę mięśniową, zarost lekki, jestem osobą nieśmiałą. Wykonałem test na poziom testosteronu całkowitego, wynik to 254 ng/ml a norma 241-827 ng/ml. Czy poziom testosteronu w stosunku do mojego wieku nie jest zbyt niski, oraz czy podlega kuracji czy problemu znużenia, braku siły, niskiego libido szukać gdzie indziej?

Proponuje diagnostyke u dobrego lekarza internisty.
Pozdrawiam. JW