Co mogą znaczyć te uderzenia ciepła w głowie?

Mam 38 lat, jestem kobietą od kilku tygodni odczuwam uderzenia ciepła w głowie trwa to kilka minut, nie wzrasta mi wtedy ciśnienie, czuje niepokój. Czasem wieczorem albo w nocy w czasie snu czuje również takie płynące ciepło z tyłu głowy, nie odczuwam bólu głowy. Choruję na refluks częste puste odbijanie. Robiłam podstawowe badania morfologię gastroskopię, wszystko ok. Jakie badania powinnam wykonać? Co moze to powodować, będę wdzięczna za sugestie.

Witam! Oznaczenie poziomu hormonów płciowych i tarczycowych. Nie należy zapominać o podłożu emocjonalnym, szczególnie przy stwierdzanych dysfunkcjach przewodu pokarmowego, wahaniach ciśnienia krwi i tętna. Konsultacja psychiatryczna lub psychoterapeutyczna. Powodzenia W. Łuczkowski.