Co mogę jeszcze zrobić aby zajść w ciążę?

Mam pytanie: z mężem staramy się od 1,5 roku o dziecko. Stwierdzono u mnie PCSO, brałam tabletki, zastrzyki. Nawet miałam robione 3 inseminacje i ciągle nic. Oczywiście były robione badania hormonalne, w których wyszło że wszystko jest w porządku, mąż też robił badania nasienia. W pierwszym było jakieś zapalenie, a w następnym wynik wyszedł dobry.
Sama nie wiem co mam zrobić? Jestem załamana, bo w końcu mam już 28 lat i chciałabym mieć bobaska. Oczywiście jestem pod stała kontrolą lekarza.
Bardzo proszę o szczerą i szybką odpowiedź. Pozdrawiam

KOBIETA ponad rok temu

Dzień dobry!

A czy został wykluczony czynnik immunologiczny?
Może oprócz zespołu PCOS jest jeszcze jakaś inna przyczyna?
Skoro już Pani tyle próbowała to ciężko jest mi bez dokładnych badań podpowiedzieć co jeszcze sprawdzić.

Z poważaniem