Co mogę sobie kupić na rozrzedzenie wydzieliny?

Dzień dobry! Od tygodnia męczy mnie mokry kaszel.Byłam u lekarza,dostałam leki,ale kaszel coś nie bardzo chce przechodzić.W oskrzelach zalega mi dużo wydzieliny,która nie za każdym razem się odrywa.Kaszel nie przechodzi i jest brzydki.Rano po przebudzeniu jestem zawalona flegmą.W ciągu dnia lepiej się odkrztusza.Biorę leki,ale nie ma poprawy. Czy powinnam dalej brać leki, które zapisał lekarz? Co mogę sobie kupić na rozrzedzenie wydzieliny? Czy powinnam pójść ponownie do lekarza z tym kaszlem?

Lek. Tomasz Budlewski

Należy poczekać parę dni aby leki zaczęły działać. Ale jeżeli nie przechodzi konieczna jest ponowna wizyta u lekarza.