Co mogło być przyczyną takiego stanu jaja?

Witam, ciążą przebiegała idealnie do 11 tygodnia ciąży. W 11 tygodniu przy badaniu okazało się, że serce dziecka nie bije. Lekarz przed łyżeczkowaniem zrobił ostatnie usg i stwierdził, że dziecko jest na ten wiek idealne i zdrowe. Problem był jak to napisali w karcie "Nieprawidłowe jajo płodowe, nieokreślone" Faktycznie na usg dziecko ledwo się mieściło w tym jaju. Było w kształcie banana. tak jakby się skurczyło. Dziecko w nim ledwo się mieściło. Co mogło być przyczyną takiego stanu jaja? Na wcześniejszych badaniach jajo było piękne, duże i okrągłe.

Lek. Tomasz Budlewski

Ciężko powiedzieć proszę kierować się zaleceniami lekarza prowadzącego