Co może być powodem impotencji męża?

Witam maz leczy się na nadciśnienie przeszedł niedawno zapalenie trzustki bieze obecnie insuline czy to jest powodem impotencji ..niewiem jak mu pomóc jest drazliwy opryskliwy czy to minie może jakieś lęki moze

Dzień dobry!

Zaburzenia erekcji są ważnym objawem, bezpośrednio związanym ze stanem zdrowia, przyjmowanymi lekami. Ważne, aby mąż rozmawiał o tym z lekarzem prowadzącym. Wtedy będzie możliwe przeprowadzenie dodatkowych badań, analiza przyczyn i mechanizmów zaburzeń erekcji oraz zaplanowanie leczenia - np. farmakologicznego (leki).

Pozdrawiam!