Co może być powodem kłucia kolana w części przyśrodkowej?

Witam, Co może być powodem kłucia kolana w części przyśrodkowej? Mam taki problem głównie przy bieganiu. Byłam z tym u lekarza ale bezskutecznie. Jest to problematyczne gdyż mimo przerwy w treningach problem nie minął. Chciałabym wiedzieć jakie mogą być tego chociaż przykładowe powody.

Powodem może być po pierwsze nadmierne napięcie mięśni np. mięśnia krawieckiego lub przywodziciela, ewentualnie uszkodzenie więzadła bocznego przyśrodkowego. Pomocne mogą być ćwiczenia aktywizujące i wzmacniające zginacze kolana (półścięgnisty, półbłoniasty i dwugłowy uda). Pozdrawiam, Paweł Czarnocki