Jak radzić sobie z bólem kolan po bieganiu?

Witam. Mam 41 lat. W 2016 roku przebieglem 2 razy w ciągu 3 dni dys. 24 km. Za pier. razem było dobrze. Po drugim nast. dnia pocz. ból w kolanie. Od tamtego czasu obciązajac nogę (nawet chodzenie) czuje ból po wewnętrznej stronie lewego kolana. Byłem u ortopedy. Dostałem masc i tabletki przeciwbólowe dexak. Byłem też na 2 tygodniowej rehabilitacji. Laser. Krioterapia i pole magnetyczne. Bez efektu. Biegam od 2000 roku. Sytuacja ciągnie się od czerwca. Co mogę zrobić więcej? Dziękuję za pomoc.

Po pierwsze - proszę zaktywizować zginacze kolan, zwłaszcza półścięgnisty i półbłoniasty. Po drugie - prawdopodobnie ma Pan nadmierne napięcie pasma biodrowo-piszczelowego, w związku z tym należy włączyć ćwiczenia przywodzicieli (np.ściskanie piłki) oraz na siedząco wyprosty nóg w trakcie ściskania piłki kolanami.Miał Pan wyłącznie fizykoterapię. Z doświadczenia wiem, że to zdecydowanie za mało przy tego typu urazach.
Warto włączyć również ćwiczenia równoważne stóp.
https://www.youtube.com/watch?v=PjMqqvYv-nE
Powodzenia. Pozdrawiam, Paweł Czarnocki