Co może być powodem rozstępów na całym ciele?

witam, borykam się z problemem mianowicie wszędzie mam rozstępy: na boczkach, plecach, w okolicach pasa, barkach i bicepsach. Nie wiem co może być tego powodem, gdyż wcześniej tak nie miałem, może leki? zażywam bromergon w celu zbicia prolaktyny, prolaktyna jest już w normie, lecz lekarz kazał wybrać dalej. Ostatnimi czasy zażywałem tamoxifen 30 tabletek, gdyż borykam się z ginekomastia- zbitą tkanką tłuszczową, ale idę zabieg wiec wracając do rzeczy ćwiczę też na siłowni i kiedyś tak nie bylo

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie udac sie do lekarza dermatologa, po badaniu będzie mzona zalecić odpowiednie dalsze postepowanie.