Co może być powodem występowania potliwości u 6-latka?

U mojego 6 letniego syna zauważyłam zimny pot na plecach ,mokra podkoszulka (kilka razy pokozłował piłkę) w grudniu przeszedł zapalenie płuc i miał podany przez okres 14 dni antybiotyk . Proszę o informację co może być powodem wystepowania potu.

Magdalena StusiĹska

Szanowna Pani, proszę udać sie do swojego lekarza rodzinnego- bez zbadania i dokładnego wywiadu trudno cokolwiek wnioskować.