Co może być powodem wzrostu wartości IgM?

Witam.Mój problem polega na wysokim IgM,które podczas pierwszego badania krwi wyniosło 0,84 a tydz.temu wynik wyniósł 0,96. Co może być powodem wzrostu tej wartości? Czy to,że podczas pobierania krwi byłam przeziębiona może mieć wpływ na wynik? Awidność wyniosła 82,295% Jestem w 20 tyg.ciąży. Bardzo proszę o pomoc:)Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

A odnośnie czego dokładnie są badania? Jakie wyniki w IgM i IgG ?